Rekrutacja

Warunki przyjęcia

Do klas pierwszych różnych specjalności przyjmujemy wszystkich chętnych absolwentów gimnazjów i szkół podstawowych, spełniających kryteria rekrutacji.

Nauka w liceum i technikum jest bezpłatna, a szkoły posiadają uprawnienia publicznej.

Rekrutacja 2019

 1. UWAGA! Rekrutacja na rok szkolny 2019/2020 do TKZ nr 1 im. mjr. F. Kozubowskiego w Sochaczewie oraz Liceum Sztuk Plastycznych im. J. Cybisa w Sochaczewie prowadzona jest z wykorzystaniem systemu elektronicznego wspomagania rekrutacji pod adresem: bit.ly/2E4TFP1

 Technikum

 1. Skrócony harmonogram naboru:
  • I etap naboru (składanie wniosków) prowadzony będzie w okresie od 13 do 20 maja 2019 roku.
  • II etap naboru (składanie świadectw wraz z wynikami egzaminów gimnazjalnych lub po szkole podstawowej oraz rozmowa rekrutacyjna) prowadzony będzie w okresie od 21 do 27 czerwca 2019 roku.
  • III etap naboru (ogłoszenie wyników) odbędzie się 16 lipca 2019 roku.

Poniżej zamieszczamy regulamin rekrutacji:

[Trwa aktualizacja]

Rekrutacja w kilku krokach:

 1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy w wersji elektronicznej pod adresem bit.ly/2E4TFP1 i prześlij go elektronicznie do szkoły za pomocą przycisku WYŚLIJ.
 2. Odbierz wniosek w formie pdf przesłany na adres e mail podany przez Ciebie w formularzu zgłoszeniowym.
 3. Wydrukuj wniosek pdf, podpisz go wraz z rodzicami i przynieś w okresie rekrutacji od 13 maja do 20 maja 2019 roku do siedziby szkoły w Sochaczewie przy ul. Stadionowej 4 II piętro pokój P.13. UWAGA!! Wtedy odbierzesz ze szkoły skierowanie na badania lekarskie, które będziesz musiał/-ła wykonać i dostarczyć do szkoły w terminie do 20 maja 2019 roku.
 4. W okresie od 21 czerwca do 27 czerwca 2019 roku złóż w sekretariacie szkoły, który już znasz, świadectwo ukończenia szkoły wraz z wynikami egzaminu gimnazjalnego lub po szkole podstawowej.

 Liceum Sztuk Plastycznych

 1. Skrócony harmonogram naboru:
  • I etap naboru (składanie wniosków) prowadzony będzie w okresie od 13 do 20 maja 2019 roku.
  • II etap naboru (egzamin wstępny) egzamin praktyczny z rysunku, malarstwa, kompozycji przestrzennej 25 maja 2019 roku.

UWAGA! Na egzamin kandydaci powinni przynieść: blok techniczny A3, farby wodne (np. tempery, plakatówki, akryle), pędzle, pojemnik na wodę, miękkie ołówki, gumkę. Materiały na zadanie z kompozycji przestrzennej: blok techniczny A3, kolorowe papiery, ołówki, pisaki, liniał, nożyczki, klej.

  • III etap naboru (składanie świadectw wraz z wynikami egzaminów gimnazjalnych lub po szkole podstawowej oraz rozmowa rekrutacyjna) prowadzony będzie w okresie od 21 do 27 czerwca 2019 roku.
  • III etap naboru (ogłoszenie wyników) odbędzie się 5 lipca 2019 roku.

Poniżej zamieszczamy regulamin rekrutacji:

[Trwa aktualizacja]

Rekrutacja w kilku krokach:

 1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy w wersji elektronicznej pod adresem [Trwa aktualizacja formularza. Zapraszamy po 20 marca 2019 roku] i prześlij go elektronicznie do szkoły za pomocą przycisku WYŚLIJ.
 2. Odbierz wniosek w formie pdf przesłany na adres e mail podany przez Ciebie w formularzu zgłoszeniowym.
 3. Wydrukuj wniosek pdf, podpisz go wraz z rodzicami i przynieś w okresie rekrutacji od 13 maja do 20 maja 2019 roku do siedziby szkoły w Sochaczewie przy ul. Stadionowej 4 II piętro pokój P.13.
 4. W dniu 25 maja 2019 roku przyjdź na egzamin wstępny.
 5. W okresie od 21 czerwca do 27 czerwca 2019 roku złóż w sekretariacie szkoły, który już znasz, świadectwo ukończenia szkoły wraz z wynikami egzaminu gimnazjalnego lub po szkole podstawowej.
 6. Czekaj na wyniki rekrutacji, które ogłosimy 5 lipca 2019 roku

 

Szczegóły rekrutacji prosimy szukać na naszej stronie, podczas prezentacji w szkołach oraz na antenie Radia Sochaczew i Echa Powiatu.