Październik – IT-Szkoła 2018 – debiut

3 miejsce w woj. mazowieckim i 8 miejsce w Polsce It Szkoła NASK – października 2018. Tak debiutujemy w rankingu.

Drodzy uczniowie – Gratulujemy!

Trzymamy kciuki za kolejne osiągnięcia w rankingu.

Pełen ranking dostępny na stronie Ranking IT Szkoła 2018 – https://it-szkola.edu.pl/ranking

IT Szkoła to internetowy, otwarty program studiów e-learningowych w zakresie teorii oraz zastosowań technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT).

Program studiów został stworzony z myślą o wszystkich osobach, pragnących podwyższyć swoje kompetencje ICT w wybranych obszarach, w trybie samokształcenia w otwartym systemie kształcenia ustawicznego. Program adresowany jest do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z informatyką jak również do tych, którzy posiadają już podstawową wiedzę z tego zakresu. Poziom materiałów jest zróżnicowany. Ze względu na systematyczny rozwój zakresu proponowanych treści w portalu IT Szkoła NASK został zamieszczony pilotaż programu Ogólnopolska Sieć Edukacyjna (OSE) skierowany również do szkół podstawowych.

W przygotowaniu materiałów do kursów i wykładów Programu IT Szkoła uczestniczą czołowi polscy wykładowcy informatyki z najlepszych polskich i zagranicznych ośrodków akademickich.