Kurs CCNA Routing and Switching część 1

Nasza szkoła jako jedyna w okolicy posiada uprawnienia i instruktora w ramach Cisco Networking Academy.

Nasi uczniowie klas 3 z kierunku technik informatyk zrealizowali kurs Routing and Switching CCNA R&S: Routing and Switching Essentials cześć 1 w ramach funkcjonującej w Naszej Szkole Lokalnej Akademii Cisco.

Program kursu CCNA Routing and Switching opracowany przez Cisco Networking Academy® stworzony jest dla studentów, którzy ubiegają się o pracę na niższych stanowiskach specjalistów sieciowych lub chcą zdobyć bardziej zaawansowane kwalifikacje w branży teleinformatycznej (ICT).

Kurs CCNA Routing and Switching obejmuje szeroki zakres zagadnień związanych z obsługą sieci komputerowych, od podstaw do zaawansowanych aplikacji i usług, z możliwością zdobycia praktycznego doświadczenia i rozwoju umiejętności zawodowych.